Czech English Korean

Nabízíme instruktáže

Tandemy Kantor - pilotem na zkoušku

Pilotem na zkoušku

Jaké to asi je, pilotovat letadlo? Pojďte s námi prožít hodinu s letounem Cessna 150L! Chcete si vyzkoušet úžasný pocit létání, ale vyskočit z letadla se vám nechce? Pokud tandemový seskok není pro vás to pravé, nebo jste si jej již vyzkoušeli a chtěli byste něco trochu jiného, pak je tu pro vás naše nabídka PILOTEM NA ZKOUŠKU!

 

USKUTEČNĚTE SI SVŮJ DĚTSKÝ SEN A STAŇTE SE PILOTEM
Pilotem na zkoušku je seznamovací let, obsahuje hodinu s letounem Cessna 150L s pilotem instruktorem, který vás seznámí s řízením. Hodina obsahuje zhruba čtvrthodinové seznámení s letounem na zemi a následně 45 minut ostrého letu. Instruktor je po celou dobu letu s vámi, na místě pilota ale sedíte vy. Instruktor vám vysvětlí funkci přístrojů, a vy si ihned vyzkoušíte kompletní ovládání letounu, tedy zatáčky, horizontální let, stoupání, klesání, let po okruhu, starty i přistání.

Cena: 5.500 Kč. (cena je včetně DPH)

Pilotem na zkoušku lze také zakoupit jako dárkový poukaz! Pokud obdarovaný nebude s dárkem spokojen, může jej vyměnit za tandemový seskok včetně záznamu foto + DVD.

 

KDE LÉTÁME?
V současné době starty probíhají z letiště Bubovice (u Berouna), ale je možné domluvit svůj let i na jiném letišti v okolí Prahy.

 

KDY LÉTÁME?
Pilotem na zkoušku probíhá po celý rok, letoun je vytápěný.
Let si rezervujte mailem, nebo telefonicky alespoň 14 dní předem.
V případě dotazů kontaktujte pana Kantora na tel.: +420 603 456 227.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?