Czech English Korean

TANDEMOVÉ SESKOKY KANTOR
TANDEM CENTRUM PRAHA
Rezervace termínů
Mobil: +420 603 456 227
Mobil: +420 777 654 327
Email: posta@padaky.cz

Dárkové poukazy

Prodáváme poukazy na tandemové seskoky a na pilotem na zkoušku. Věřte, že to je ten nejoriginálnější dárek pro vaše přátele a známé! K výrobě poukazu potřebujeme vědět jméno, příjmení a datum narození obdarovaného, věnování od vás a jakým způsobem si přejete poukaz dodat. Nyní poukaz na tandemový seskok z výšky 4.000 m také jako vzkaz v láhvi. Máte-li o skleněnou láhev zájem, zaškrtněte požadavek ve formulář. Láhev váží téměř 500g, proto při zasílání na dobírku počítejte s poštovným 140 Kč.

Zavolejte nám na tel.: +420 603 456 227 nebo napište posta@padaky.cz, poukaz vyrobíme a můžete si ho u nás: Praha 6, Na Pěkné vyhlídce 4 vyzvednout, nebo vám ho kamkoli po Praze přivezeme a nebo mimo Prahu zašleme poštou. Poukaz můžete zaplatit hotově, na dobírku nebo převodem.

Termín seskoku /nebo letu/ si obdarovaný zvolí sám, dle pokynů k rezervaci, které jsou uvedeny na rubu poukazu. Poukaz má neomezenou časovou platnost, ale protože obdarovaní svůj seskok /let/ rádi odkládají a odkládají, s nadějí, že se na to snad zapomene, píšeme na poukaz, že platí jeden rok. Pokud vám obdarovaný odcestuje do zahraničí nebo otěhotní, můžete mu prozradit, že se nic neděje, poukaz může po dohodě využít později. Akceptujeme rok navíc.

» OBJEDNAT POUKAZ

Garance vrácení peněz!

Nikdo není dokonalý a tak se i vám může stát, že se zrovna netrefíte a s tímto originálním dárkem nesklidíte očekávaný úspěch. Nevěšte hlavu! S poukazem si může přijít skočit někdo jiný, poukaz na „tandemový seskok se záznamem foto + DVD“ můžete také vyměnit za „pilotem na zkoušku“ a nebo naopak. Poukaz můžete také do 14-ti dnů od zakoupení vrátit, peníze zasíláme zpět na účet objednatele (o storno tedy žádá ten kdo poukaz platil, objednával). Při stornu si účtujeme 400 Kč poplatek. Při stornu poukazu v lahvi, pokud si chcete lahev ponechat, je storno poplatek 500Kč.

Copyright © 1998 - 2020  Tandemy Kantor  |  Jindřich Kantor  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  Webdesign: Jan Weisgerber