TANDEMOVÉ SESKOKY KANTOR
TANDEM CENTRUM PRAHA
Rezervace termínů
Mobil: +420 603 456 227
Mobil: +420 777 654 327
Email: posta@padaky.cz

CESSNA 206 TU OK-TSK

Přeznívaná „HaLuska“
Nejdůležitější člen týmu. Narozena v roce 1977, celkový nálet 2.800 hodin, nejvíce létala ve Švýcarsku, Švédsku (se značkou SE-LUS), pak v Maďarsku (jako HA-LUS). K výsadkovým letům zrozená, od srpna 2008 naše se značkou OK-TSK. S dovozem nám pomohla společnost Air Trade s.r.o. a můžeme je vřele doporučit.


Jindřich Kantor

Majitel a manažer firmy. Narozen v roce 1966, ženatý, dvě děti. Parašutismu se věnuje od svých 17ti let, provedl již více než 5.170 seskoků. Tandemovému skákání se věnuje od roku 1998 po jeho první návštěvě Austrálie. V Austrálii byl ještě od prosince 2000 do poloviny února 2001 a přivezl do Čech myšlenku seskoků s „Handycam“, kamery na ruku. „Handy“ kameru úspěšně používá již sedmou sezónu. Byl v pořadí teprve devátým tandempilotem v ČR a vůbec první u nás vyškolený. Je autorem unikátního vyřešení velice vážné situace, která v minulosti končila převážně tragicky. Dnes je tento způsob součástí metodiky výcviku parašutistů všech úrovní na celém světě. Je také spoluautorem vyřešení potíží s padákovými přezkami používanými všemi výrobci padáků.


Jan Kottnauer

Narozen v roce 1973, ženatý. Parašutismu se věnuje od roku 1993, od roku 1998 také s kamerou a fotoaparátem na hlavě. Celkem má více jak 3.610 seskoků. Kameraman, také filmový, se podílel na natáčení filmu „Příběhy obyčejného šílenství“. U firmy je stále „kameramanskou jedničkou“. Jako tandempilot je velmi oblíbený u slečen cca od 12ti do 40ti let. ;o) Ostatně pocity vám napoví víc. Jeho záběry z Handy jsou velmi povedené! Honza má pořád hlad. Nevypadá na to, ale pořád něco jí. A skoro vůbec nemluví, takže za ta léta toho o něm moc nevíme… Další koníčky: vysokohorská turistika, lyže, šnorchlování, rafty a jídlo…


Petr Lafek

Mimo jiné také náš dvorní zlatník! Jen tak mimochodem, velice šikovný zlatník. Petr se narodil v roce 1954, skoroženatý, dvě děti. Parašutismu se věnuje od roku 1978. Od roku 1982 se věnuje instruktorské činnosti, v letech 1980 až 1989 se třikrát stal Mistrem republiky v parašutistickém víceboji s družstvem Prahy. V roce 1984 se stal spoludržitelem československého rekordu v disciplině RW (dvanáctičlenná formace). Petr má již více než 4.270 seskoků, z toho přes 2000 tandemových. Tandemovému skákání se věnuje od roku 2002. Handy kameru používá od počátku roku 2006. Mohli jste jej spatřit ve filmu „Příběhy obyčejného šílenství“ jako parašutistu Martina. Je to veliký optimista.


Václav Volf

Václavka je ročník 1973, benjamín u společnosti. Říká o sobě, že je: „krásnej, mladej, inteligentní, věčně studující, s přítelkyní a děckem.“ Přítelkyni i syna nám ukázal, o zbytku se dá polemizovat… Faktem zůstává jeho funkce předsedy parašutistické komise Aeroklubu České republiky, zlatá medaile z roku 2006 v Paraski v družstvech a bronz v Českém poháru parašutismu 2006 – přesnost přistání. Na kontě má více než 4.290 seskoků.


Miluše Vaňková

Na letišti jí všichni říkáme Milka. S parašutismem začala již ve svých 17 letech a od roku 2007, kdy se stala první tandempilotkou - ženou v ČR, se věnuje tandemovému skákání. Celkem má na svém kontě více než 1910 seskoků. Je spoludržitelkou několika českých rekordů ve vícečlenných formacích, poslední z nich byla 38-členná formace uskutečněna v Příbrami v roce 2012. Je členkou českého ženského reprezentačního týmu CZ Ladies ve skupinové akrobacii čtyřčlenných družstev RW 4. Děvčata se mimo jiných soutěží doma i v zahraničí zúčastnila také mistrovství světa v Prostějově. Na letiště za námi jezdívá zpravidla na svém miláčkovi - motorce a domů se pak vracívá oklikou, prý aby si užila i nějaké ty zatáčky. Obvykle ji zastihnete s úsměvem na tváři a v její mluvě uslyšíte moravský přízvuk...


Lucie Kubrtová

Ta, co se o vás postará, když přijedete na letiště :-)


Pepa Svoboda

Pilot: ten, pokud je to možné, z letadla nevyskakuje :-)

Copyright © 1998 - 2023  Tandemy Kantor  |  Jindřich Kantor  |  Všechna práva vyhrazena

» GDPR  |  » Odkazy  |  Webdesign: Jan Weisgerber